Kuzhina me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zdrukthtaria"Valoni" 21 Jan 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojme kuzhina me porosi me cmime shume te volitshme.Produktet tona jane cilesore dhe me qendrim afatgjate.Kemi pervoje 30 vjecare ne kete lemi.Mirepresim klientet nga tere Kosova.Gjendemi ne Fushe Kosove.Transporti per mobilet eshte falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim