Kuzhina

Shitet nga: Ardit 13 Dhj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet Kuzhina prej druri se bashku me frigorifer shporet dhe aspirator Gorenje, shume mir e mirëmbajtur dhe e pa dëmtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim