Kuzhina

Shitet nga: reis 16 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina komplet se bashku me shporet aspirator dhe frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim