Kuzhine + trapezari

Shitet nga: Genti 16 Dhj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhine + trapezari. Jane te reja dhe shum praktike sidomos per hapsira te vogla.
Kuzhina eshte Gacaferri, kurse traperaria eshte blere ne JYSK.
Cmimi i kuzhines eshte 750 Euro, kurse me elemente 950 Euro.
Trapezaria kushton 100 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim