Kuzhine + trepezari

Shitet nga: Gazi 04 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina, pa asnje defekt dhe shume praktike ne perdorim. Ne kete cmim hyn edhe trepezaria me 4 karrige sic shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim