Kuzhine dhe tavoline ne shitje

Shitet nga: Aferdita 20 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes urgjent kuzhinen (pa teknike te bardhe) me tavoline dhe aspirator.
Mobiljet jan ne gjendje te mire dhe te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim