Kuzhine e ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Ee 30 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhinen e ardhur nga gjermania shume pak e perdorure. Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha paisjet percjellese, enelarese , shporet elektrik , frigorifer , mikrovale si dhe tavoline anash me dy ulse . Te interesuarit lle te kontaktojne ne numrun 044520539 si dhe ne viber +37744520539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim