Kuzhine me aspirator

Shitet nga: Niki 16 Tet 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina eshte blere e re para 3 viteve, eshte ne gjendje te mire, te gjithe kapakat dhe fijokat i punojne mire, askund nuk eshte e demtuar, eshte si e re, vet jam pronar i baneses, por po e nderroj planin.

Materiali eshte mediapan dhe pjesa e larte i ka 9 kapake, 2 prej tyre jane me xhama, e poshte i ka 2 kapake dhe 4 fijoka.

Ka edhe drita halogjene dhe krejt i punojne.

Ka keto dimensione: Pjesa e larte eshte e gjate horizontal 3 metra, e vertikal 80 cm, e thelle 28 cm, e kapakat jane nga 30 dhe 40 cm (shif ne foto renditjen)

Pjesa e poshte (te kroni) eshte: e gjate horizontal 120 cm, e vertikal 80 cm, e thelle 58 cm, e fijokat jane nga 38 cm horizontale dhe 15 cm vertikale.

Aspiratori eshte Gorenje dhe ne gjendje te mire, i punon edhe drita (vjen falas).

Sic po shihet, i kam ngjit tapeta sa per ndryshim, por ato mund te hiqen lehte.

Ju ndihmojme edhe ne bartje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim