Kuzhine per restaurante dhe boce e plinit

Shitet nga: bajram 23 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shiten kozhina per resturant te perdorura si dhe boca plinit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim