MOBILOJM KOMPET SHTEPIN ,CAFFENE ,RESTAURANT te ..

Shitet nga: labi dekor 18 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
-GJITHQAKA SIPAS POROSIS DHE SHIJES TUAJ SI P.SH:
-DHOMA GHUMI
-KUZHINA
-KOMODA
-PARADHOMA
-ORMANA
-DHOMA PER FEMI
-KARRIKA ME SHUMIC DHE PAKIC
-KOMPLET INVERTARIN PER KAFENE ,RESTORANE
-GARNITURA
-KAUQA
-SEPARE
-RAFTE TE NDRYSHME
-TAVOLIN BUKE ME6 KARRIKA TE LKURES PER VETEM 240euro
si dhe riparojm te vjetra ne menyr profesionale

transporti dhe montim gratis ju mirpresum me qmime shum te arsyeshme per me shum ne tel o049 204 326 045 250 569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim