Mobile

Shitet nga: agon 18 Gsh 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shiten Mobilet te sapo ardhura nga Italia, material dru 100%, mobilet mund te perdoren per Banes dhe per Zyre..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim