Mobileria " N I T I" Tel:044-262-404

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria "N I T I" 17 Krr 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Mobileria " N I T I" punon me porosi:

-Kuzhina ,
-Dhoma fjetjes ,
-Para dhoma ,
-Komoda ,
-Tavolina .

Kemi kualitet dhe jem përgjegjës për punën ton.
Për më shumë informata na kontaktoni në:
044-262-404 / 044-684-829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim