Mobileria eno

Shitet nga: Eno 20 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm mobile dhe bojm renovimin e tyre ne shtepin tuaj me qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim