Mobileria gazi

Shitet nga: gazmend curri 27 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
prodhojm kuzhina komoda dhoma fjetje paradhoma tavolina dite dhe buke te gjitha me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim