Mobilje

Shitet nga: Sadat 01 Shk 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shiten paisje per kuzhin esht komplet poshtat dhe te naltat te perdorura por te rujtura . 350€ koplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim