Mobiljet

Shitet nga: daut krasniqi 04 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shes mobiljet e shtepise shume pak te perdorura trapezari me gjashte karrika ,dhome e fmive qe s eshte perdor kurre jogu eshte ne kese ,komode per kpuca dhe orbitrek gjithashtu kem edhe ormana per tesha shume te madh qmimet sipas marreveshjes na kontaktoni ne viber 044684396 ose ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim