Orendi shtepiake

Shitet nga: Adem 22 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shesim komoden per tv vetem 3 muaj ne perdorim e cila kushton 200euro per cdo informat na kontaktoni,kuzhina ne gjendje te rregullt se bashku me shporet me frigirifer e me maqin te eneve kushton 600 euro,tavolinat 3 cop nga 50 euro copa,studio se bashku me 4 zmadhues kushton 150 euro, vitrina tjeter se bashku me televizion ne gjendje te rregullt kushton 100 euro si dhe mobilet treshi dhe dyshi se bashku 150 euro , te gjitha mund te blihen ndara .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim