PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 27 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punujom kuzhina sipas porosis me dizajne e me ngjyra te ndryshme e me teknik te avansume e me 5 vit garancion. matja dizajnimi dhe montimi jan falas ne gjith kosoven per ma shum informata na kontaktoni ne email adresen ragipi-dekor@hotmail.com ose ne nr 044296758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim