PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 27 Sht 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me ngjyra te shumta sipas deshires dhe me teknik te avansume Dizajni montimi dhe transporti jan falas ne gjith kosoven per ma shum na kontaktoni ne tel 044296758 ose na gjeni ne facebook RAGIP PREBREZA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim