RAGIPI DEKOR PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 27 Sht 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me ngjyra te shumta e me teknik te avansume. Dizajni montimi dhe transporti jan falas ne gjith kosoven per ma shum mund te na gjeni ne facebook .RAGIP PREBREZA ose ne RAGIPI DEKOR SI DHE MUD TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN ..044296758 mund te na gjeni ne magjistralen Fush Kosov ajroport ne f.sh Vragoli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim