RAGIPI DEKOR PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 30 Nën 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me ngjyra te shumta e me teknik te avansume per ma shum mund te na gjeni ne facebook me emrin RAGIP PREBREZA ose RAGIPI DEKOR si dhe na kontaktoni ne nr 044296758 ne mund te na gjeni ne magjistralen fush kosov ajroport ne fshatin vragoli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim