SHITET KUZHINA

Shitet nga: Ibush 07 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
SHITET KUZHINA ESHTE SHUM E RUAJTUR DHE PAK E PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim