STUFE SHPORET PËR NGROHJE DHE PJEKJE

Shitet nga: Selatin 11 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes STUFE / SHPORET PËR NGROHJE DHE PJEKJE në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim