Shanki i pershtashum per lokal dhe shpi

Shitet nga: besim 01 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shitet shangu shum i mir edhe per lokale dhe per shpi asht i ruajtun shum qmim
i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim