Shes frigorifer dhe trepezari

Shitet nga: Suzana 26 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes frigoriferin e perdorur por ne gjendje shume te mire si dhe trepezarine me 4 karrika poashtu e perdorur por e ruajtur.

Çmimi :
Te dyjat se bashku 130 euro , i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim