Shes kuzhine dhe tavoline buke

Shitet nga: Nuri 06 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhin nga druri 6 metra dhe tavoline buke shume te ruajtura qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim