Shes kuzhine me qmim promocional

Shitet nga: Bekim 12 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhine shume kualietet dhe me qmim shume te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim