Shes kuzhinen dhe tryezen

Shitet nga: Bahriu 20 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina dhe tryeza te perdorura por te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt.Per informata rreth qmimit ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit.044431083.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim