Shes makinen e enve dhe regallin

Shitet nga: Fllenza 13 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Regalli 300 euro
Makina 60 euro
Tepihat 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim