Shitet Kuzhina "Bosch" Komplet

Shitet nga: Drilon 14 Dhj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina eshte komplet ne gjendje te rregullt e pajisur me Frigorifer Shporet dhe Furre.

Arsyeja e Shitjes se Kuzhines eshte nderrimi i vendbanimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim