Shitet Kuzhina Komplet

Shitet nga: Drilon 21 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina eshte Komplet ne gjendje te rregullt e pajisur me Frigorifer Shporet dhe Furre.

Aryeja e shitjes se Kuzhines eshte nderrimi i vendbanimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim