Shitet Kuzhina

Shitet nga: Briken 20 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina komplet me shporet (Arthur Martin) ,frigorifer vertikal (Gorenje) ,friz horizontal (Gorenje),ene larese (Hoower) dhe dollapat qe shihen ne foto.Te gjitha paisjet jane ne gjendje te rregullt dhe funksionale

Qmimi 500euro.

Gjindemi ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim