Shitet Kuzhina

Shitet nga: Lila 06 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina gjendet në banesën në lagjen Bregu I Diellit, Prishtine. Kuzhina eshte dru 100%. Shitet pa Frigorifer dhe pa Mikrovelë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim