Tavolinë kuzhine

Shitet nga: Shpresa 07 Nën 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet tavolina e kuzhinës me 8 karriga dhe është pak e përdorur.Numri kontaktues është 044/990-772.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim