Tavolin buke

Shitet nga: Emi 22 Gsh 03:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Tavolin buke me 8 karrika mundesia te rritet dhe te zvoglohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim