Tavolin e Bukes

Shitet nga: Leo 27 Dhj 05:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes trapezarin tavolin e bukes me 5 karrika per arsye ndrrim vendbanimi dhe spo kam vend ku me lan.Qmimi fundit 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim