Tost

Shitet nga: Luan 25 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes tostin e ri i perdorur vetem 10 dit ..
Nese deshironi qe lokali juaj te ndriqohet dhe te funksionoj ashtu si duhet ateher pse pret thirr ne nr 045669939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim