Trapezari te drurit

Shitet nga: Bahrie 19 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes trapezari te drurit me gjashte karrika. Tavolina dhe karrikat jane ne gjendje te rregullt. Te interesuarit mund te lajmerohen ne nr. e telefonit 044 345 956.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim