Tryeze e drurit

Shitet nga: Ofertuesi 01 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes tryeze te drurit te cilesise se larte me gjashte karrika. Tryeza dhe karrikat jane mjaft funksionale dhe ne gjendje te rregullt. Te interesuarit te lajmerohen ne 044 345 956.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim