Urgjent SHitet Kuzhina 850 E 4 m

Shitet nga: Len 27 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet Kuzhina shum shum e bukur e rujtun dhe mahet shum shum leht eshte 3.80 M.
Eshte dru mrena eshte shum shum e ruajtur thuaj se e re.
Qmimi i Kuzhines 850 e vetem per bleres serioz.
Shitet me Shporet, enelarse dhe aspirator te Gorenjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim