Vitrina

Shitet nga: Arbnori gllas 22 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm vitrina prej gjami poashtu edhe me porosi
Poashtu xhama dekorativ per kuzhina ven pllakav qfardo lloj ngjyre qe deshironi poashtu ne dhoma te ndejes apo gjumi pasqyre xhoma te zallum griz me springa etj

Pasqyre qfardo mase si dhe per vetura
Xhom kaminit dej 1000grad c
Gjindemi ne prishtin Rruga "Hani Dilit"
MIRSEVINI :-) 045/966/483///049/852/153
Qmimi sipas marveshies
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim