kuzhina dhe artikuj te ndryshem shtepiak

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rishitja 06 Gsh 15:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
kuzhina tavolina per kuzhin dhe shume e shume artikuj shtepiak

po ashtu bejm edhe riparimin e gjitha mobiljeve

rishitja

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim