kuzhuin me elemete 2.40m

Shitet nga: haxher 01 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina e perdorur me viseqe dhe elemente gjersia e kuzhines eshte 2.40 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim