urgjent shes kuzhin kualitet me qmim te arsyeshem

Shitet nga: Vjollca 28 Pri 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhine kualitet i larte nga prodhuesi Svea- Lesna. zen hapesire 3 metra. Eshte mundesia e rregullimit -ndryshimit te formes.
tel. 044 402 661 dhe 044 127142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim