3 2 1 per sallon

Shitet nga: sokol 25 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kompleti 3, 2, 1, shum te ruajtuna dhe shum pak te perdorura, treshi shtrihet, cmimi 250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim