Mobilje per sallon te perdorura

Shitet nga: Aferdita 11 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje per sallon , kauqa 2 tresha qe shtrihen , nje dysh dhe qoshi , nje fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim