Rrethin

Shitet nga: Fadil 28 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes rrethin eshte i perdorura nje kohe
Qmimi i rrethit eshte 110 euro


Tel:044-261-043 si dhe ne viber +37744261043
QMIMI I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim