3 kauqa

Shitet nga: Hava 17 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 1 fotele dhe ty kauqa te tjere
numri i telefonit 045348782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim