Divani / Sofa / Kendi

Shitet nga: Kushtrim 16 Nën 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Divanin e blere 700€ ne Lesna para 2-3 vitesh.
Divani eshte shume I pershtatshem per fjetje te dy personave, si dhe ka hapje ne te dy anet per te paluar gjera.
Dimenzionet: 2,5 x 1,8 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim