Ge-ja osht pothuajse e re...

Shitet nga: kauqa 18 Sht 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet urgjent vetem sot dhe neser ky qmim...
Geja shtrohet.. osht e re asnihere sosht perdor...
qmimi qe e kam ble osht 850 euro, kom deshmi...
e shes se nuk po me duhet....
qmimi fiks... ma lire nuk muj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim